Jak na dluhy

Jak na dluhy a jak se zbavit jednou provždy dluhů je otázka, která trápí mnoho dlužníků, kteří se ocitli ve spirále zvané dluhová past a většinou už nemají na splácení svých závazků.

Najít správnou cestu jak zaplatit dluhy, není jednoduché a dostat se ven z dluhů bývá často běh na dlouhou trať.

Jak tedy na dluhy? V boji s dluhy je důležité mít přehled, pokud máte více půjček a úvěrů nebo kreditních karet, bude pro vás určitě vhodná konsolidace dluhů.

Konsolidace dluhů je sjednocení více menších dluhů do jednoho většího. Po sjednocení dluhů ušetříte na poplatcích a můžete si domluvit nižší splátky. Konsolidace dluhů nabízí téměř každá banka.

V otázce jak na dluhy a jak se zbavit dluhů, také výborně radí seriál, který vysílá Česká televize s názvem krotitelé dluhů. Finanční poradci zde pomáhají většinou předluženým lidem a hledají pro ně možnosti, jak se zbavit dluhů. Krotitelé dluhů můžete sledovat on-line na internetu a zde také naleznete archiv starších dílů.

Jak dál na dluhy? 

Víc šetřit! Začněte si vážit peněz a dobře si promyslete než utratíte byť jen jedinou korunu. Denně ušetřených 30kč dělá za měsíc 900kč a za rok je to přes 10 000kč!

Jak ​ještě na dluhy?

Víc vydělat! Dokud máte sílu a čas, snažte se toho využít. Přemýšlejte a hledejte možnosti, jak v dnešní době vydělat víc peněz.